Kino

PROGRAM - ČERVEN 2019
Adresa: Náměstí Svobody 273, 542 25 Janské Lázně   Telefon: 499 875 121  E-mail: kino@janske-lazne.cz

Sledujte program také na Facebooku: https://www.facebook.com/kinovlast.janskelazne

3. pondělí THE BEACH BUM USA 2019 95´ tit.
v 19:30 Režie: Harmony Korine   Hrají: M. McConaughey, I. Fisher, S. Dogg, Z. Efron,…
Komedie, která je zábavným filmovým mejdanem, kde hlavním hrdinou je spisovatel žijící podle svých pravidel, pořád v rauši, a střídavě brázdí Miami v luxusním sporťáku nebo se poflakuje po pláži s bezdomovci. Moondog se potácí a svoje neuvěřitelné eskapády vyvádí stejně tak na ulici jako na luxusních večírcích, až po jednom z nich narazí autem do stromu …
Vstupné 110,- do 15 let nepřístupný

5. středa TRHLINA Slovensko 2019 111´ tit.
v 19:30 Režie: Peter Bebjak   Hrají: Matej Marušin, Mária Bartalos, Tomáš Maštalír, Dávid Hartl,…
Mysteriózní horor, ve kterém se Igor, nezaměstnaný vysokoškolák, v rámci absolventské praxe dostane k vyklízení budovy bývalé psychiatrie. Zde náhodou objeví záznamy Waltera Fischera, jednoho z pacientů, který před sedmdesáti lety záhadně zmizel v pohoří Tribeč a pustí se do pátrání po podrobnostech jeho příběhu. Zjistí, že tento případ vůbec nebyl ojedinělý…
Vstupné 100,- do 12 let nevhodný

6. čtvrtek V OBLACÍCH Německo 2019 88´ dabing
v 18:00 Režie: Christian Haas, Andrea Block
Malý Manou je výborný letec a těší se na zkoušku létání, aby se mohl s celým hejnem racků bezpečně vydat na zimu do jižních krajů. Jenže on je rorýs, který se jako pískle nějak omylem připletl mezi racky, získal si srdce jednoho páru a už s nimi zůstal. Teď se ovšem dozvěděl pravdu, objevil jiné rorýse, dokonce jednu slečnu a odchází s nimi z domovského hnízda za dobrodružstvím. Animovaná dobrodružná komedie.
Vstupné 120,- přístupný

OSLAVA DNE DĚTÍ
8. sobota KARKULKA A SEDM TRPASLÍKŮ ČR 2018 56´
v 15:00 Režie: M.Holcová, K. Ulbert, F. Diviak, K. Čupová, …
Osm statečných hrdinů v osmi krátkých, tradičních i nových pohádkách od českých animátorů. Často humorné a překvapivé zvraty v příbězích ale vždy vyústí v univerzální pohádkové poselství, kde se pýcha a hamižnost nevyplatí, zato s trochou odvahy a štěstí i ten nejmenší hrdina najde cestu z nesnáze.
Vstupné 60,- děti do 15 let zdarma přístupný

10. pondělí CHVILKY ČR, Slovensko 2018 93´
v 19:30 Režie: Beata Parkanová  Hrají: J. Boková, J. Pokorná, V. Tauš, A. Mihulová,…
Mohlo by se zdát, že Anežka a její život patří celé rodině, jen ne jí samotné. Snaží se pomáhat všem blízkým, kteří to potřebují, a dostát slibům, které jim dala. Musí se ale také naučit nastavit vlastní hranice a projevit své touhy a přání, aby neztratila to nejdůležitější: sebe samu. Psychologický film o lásce, bolesti, oddanosti, ale také o naději, že člověk dokáže svá zranění přeměnit v sílu.
Vstupné 90,- do 12 let nevhodný

12. středa FREE SOLO USA 2019 100‘ tit.
v 19:30 Režie: Jimmy Chin, Elizabeth Chai Vasarhelyi  Hrají: A. Honnold, J. Chin
Alex Honnold, špičkový americký sportovec, udivuje svět odvážným balancováním na hraně života a smrti, když zdolává složité strmé vrcholy sám a bez jakéhokoli jištění. Yosemitský gigant El Capitan ale představuje výzvu, před kterou i chladnokrevný a zdánlivě emocí zbavený lezec zapochybuje. Dokument je strhující studií muže, odhodlaného překonávat vlastní limity.
Vstupné 100,- přístupný

13. čtvrtek ŠPRTKY TO CHTĚJ TAKY USA 2019 102‘ tit.
v 19:30 Režie: Olivia Wilde  Hrají: K. Dever, B. Feldstein, B. Lourd, L. Kudrow,…
Komedie, ve které nejlepší kámošky a zároveň nejlepší studentky ve třídě Amy a Molly jsou velmi moudré, šikovné... a dost neoblíbené. Na konci studia si uvědomí, že čtyři roky šprtání byly v podstatě ztrátou času a ony si mohly užívat jako všichni ostatní. A tak se rozhodnou, že poslední den na střední škole si všechno vynahradí a roztočí to, jak se patří.
Vstupné 100,- do 15 let nepřístupný

17. pondělí BOLEST A SLÁVA Španělsko 2018 93‘ tit.
v 19:30 Režie: Pedro Almodóvar  Hrají: P. Cruz, A. Banderas, A. Etxeandia, L. Sbaraglia,…
Salvator Mallo je slavný filmový režisér. Za svou kariéru posbíral mnoho úspěchů. Nyní se ale jeho svět hroutí, cítí jen prázdnotu a není schopen tvořit. Ve vzpomínkách se vrací do svého dětství, snaží se rozpomenout na spalující touhu po první lásce a na bolest, kterou mu přinesl rozchod. Drama, které vypráví o složitosti oddělit tvůrčí proces od vlastního života a od vášní, které žití dávají smysl a naději.
Vstupné 100,- přístupný

19. středa JOHN WICK 3 USA 2019 130´ tit.
v 19:30 Režie: Chad Stahelski  Hrají: K. Reeves, H. Berry, I. McShane, J. Mantzoukas, …
Ve třetí části adrenalinové akční série má super zabiják John Wick v patách celou armádu lovců odměn usilujících o získání 14 miliónů dolarů vypsaných na jeho hlavu. Poté, co porušil pravidla a zabil člena tajného mezinárodního spolku nájemných vrahů se z Johna Wicka stává psanec, který je terčem zabijáků po celém světě. Připravte se na válku v akčním thrilleru.
Vstupné 120,- do 15 let nepřístupný

20. čtvrtek ALADIN USA 2019 128´ dabing
v 18:00 Režie: Guy Ritchie  Hrají: W. Smith, M. Massoud, N.Scott, M. Kenzari,…
Vzrušující příběh o okouzlujícím pouličním zlodějíčkovi Aladinovi, kurážné a cílevědomé princezně Jasmíně a džinovi, který je dost možná klíčem k jejich budoucnosti. Rodinná dobrodružná komedie.
Vstupné 100,- přístupný

24. pondělí ROCKETMAN VB, USA 2019 121´ tit.
v 19:30 Režie: Dexter Fletcher  Hrají: T. Egerton, J. Bell, R. Madden, B. Dallas Howard,…
Hudební fantazie, která vypráví životní příběh jednoho z nejúspěšnějších muzikantů současnosti. Než se stal Eltonem Johnem, jmenoval se Reginald a byl to malý brýlatý oplácaný kluk, který si příliš nerozuměl s rodiči, zato s klavírem mu to šlo náramně. Zpočátku jen dělal křoví úspěšnějším muzikantům, jenže pak potkal svou nejspřízněnější duši, textaře Bernieho Taupina…
Vstupné 120,- do 12 let nevhodný

26. středa TŘI BLÍZCÍ NEZNÁMÍ USA 2019 96´ tit.
v 19:30 Režie: Tim Wardle
Bobby, Eddy a David přišli na svět v New Yorku na začátku 60. let jako jednovaječná trojčata. Hned po narození ale byli rozděleni a adoptováni různými rodinami. Po necelých dvaceti letech se souhrou náhod setkali a jejich neuvěřitelný příběh se stal senzací. Kdo a proč je rozdělil? Dokumentární film odhaluje znepokojivé tajemství experimentování s lidskými osudy…
Vstupné 100,- do 12 let nevhodný

27. čtvrtek MUŽI V ČERNÉM: GLOBÁLNÍ HROZBA USA 2019 107´ tit.
v 19:30 Režie: F. Gary Gray  Hrají: Ch.Hemsworth, T. Thompson, L. Neeson, R. Ferguson, …
Muži a ženy v černém vždycky chránili Zemi před šmejdem z vesmíru. Ve svém novém dobrodružství čelí dosud největšímu globálnímu ohrožení: zákeřnému dvojímu agentovi v organizaci Mužů v černém.
Vstupné 130,- do 12 let nevhodný


Kino hraje 2D projekce se zvukem Dolby Surround 7.1

Projekt DIGITALIZACE kina Vlast Janské Lázně se uskutečnil s podporou STÁTNÍHO FONDU KINEMATOGRAFIE