image

Nový systém přihlašování hostů a Karta hosta

10. 10. 2022 / Autor: MV

Školení k programu proběhne 11.10.2022 od 10 do 12 hodin na MěÚ Janské Lázně

Nový systém přihlašování hostů a Karta hosta

 

Vážení ubytovatelé,

1. listopadu 2022 bude ve městě Janské Lázně spuštěn nový systém pro přihlašování hostů a výdej Karty hosta. Stávající způsob přihlašovaní hostů k místnímu poplatku z pobytu nahradíme v zahraničních destinacích vyzkoušeným softwarem Deskline od společnosti Feratel. Pojďme se na přechod k novému systému dobře připravit. 

 

Seznamte se, tohle je Deskline

Administrace vašeho účtu v novém systému není složitá. Jak vyplňovat přihlašovací lístky, jak vydávat Kartu hosta a jak pracovat s exporty pro Cizineckou policii a Český statistický úřad krokem se naučíme na připravovaném školení.

 

Místo konání: zasedací místnost, MěÚ Janské Lázně

Termín: 11. října 2022, 10.00 – 12.00

 

Na školení se prosím přihlaste pod tímto odkazem: https://bit.ly/skoleni_janske .

Včasným přihlášením nám velmi usnadníte přípravu podkladů právě pro vaše ubytovací zařízení. Děkujeme.

 

Log-in na vyžádání

Účast na školení vám můžeme jen a jen doporučit. Pokud by vám však jiné pracovní povinnosti v účasti zabránily, kontaktujte prosím paní Renátu Portlovou z destinační společnosti Krajina pod Sněžkou. Renáta vám nejen zašle přihlašovací údaje do systému Deskline, ale pokusí se zajistit i nezbytné individuální zaškolení.

 

Renáta Portlová

karta.hosta@krajinapodsnezkou.cz

+420 777 334 043

 

Karta hosta pro celé údolí

I Karta hosta bude od listopadu vypadat jinak, a jinak bude i fungovat.

Přihlášeným hostům bude ubytovatel moci nově vydat Kartu hosta jako papírovou, nebo digitální.  Digitální Kartu hostu lze snadno uložit do peněženkové aplikace v mobilních telefonech (iWallet, Yourwallet). Novou Kartu hosta bude nadto možné uplatňovat u poskytovatelů neubytovacích turistických služeb nejen v Janských Lázních, ale ve všech obcích Krajiny pod Sněžkou, tedy v Trutnově, Peci pod Sněžkou, Žacléři, Mladých Bukách, Malé Úpě, Svobodě nad Úpou a Horním Maršově.

K nabídce Karty hosta bude vydána tiskovina, její digitální podobu pak naleznete na našich webových stránkách. Letní verzi tiskovina najdete zde: https://krajinapodsnezkou.cz/karta-hosta/#maingoals