image

Plán rozvoje města Janské Lázně

20. 08. 2020 / Autor: TH odbor

Vyjádřete svůj názor, jakým směrem by se měl zaměřit rozvoj našeho města do roku 2025

Vážení obyvatelé Janských Lázní,

chtěli byste se aktivně podílet na rozvoji našeho města? Možná Vás nebaví čekat, až to za Vás udělá někdo jiný. Každý z Vás, ať již jako občan, podnikatel, člen zájmového spolku či jiného subjektu, má svoji představu o tom, jak by se město, kde žijeme nebo podnikáme, mělo rozvíjet. Jak bychom mohli žít v blízké budoucnosti, co opravit, zlepšit, zachovat či podpořit?

V tuto chvíli končí programové období fondů EU na roky 2014 až 2020 a příští rok by se mělo rozjet programové období nové na léta 2021 až 2027. Jedná se možná o poslední období, jak získat finanční prostředky z fondů EU k rozvoji našeho města. I proto bychom měli tuto šanci, v co možná největší míře, využít. Jak jsme již v předchozích letech zjistili, vyplatí se být připraveni!

Věnujte, prosím, několik málo minut vyplnění tohoto dotazníku a vyjádřete svůj názor, jakým směrem by se měl zaměřit rozvoj našeho města do roku 2025.

 

Dotazník můžete vyplnit buď v papírové podobě a následně odevzdat na městském úřadě do schránky nebo v elektronické podobě online, zde naleznete odkaz na dotazník:

https://www.survio.com/survey/d/X3F0D2R9I1O2K9D9Z

 

Dotazník prosím vyplňte a odevzdejte nejpozději do 18. 9. 2020.

 

Děkuji za Váš čas a projevený zájem!

Ing. Jiří Hradecký, starosta