image

Psychologická pomoc lidem v karanténě

24. 03. 2020 / Autor: MV

Psychologická pomoc lidem v karanténě

Psychologická pomoc lidem v karanténě

pomoc
Situace okolo nákazy Covid-19, kterou způsobuje nová mutace koronaviru začíná být opravdu tíživá a dotýká se každého z nás. Zejména ti, kteří se ocitli ze dne na den v nucené izolaci jsou pod neustálým stresem, který má vliv na celkové zdraví člověka. Sice se pokouší celou situaci nějak zvládnout, různě ventilovat své negativní emoce, ale většinou by ocenili radu odborníka. Jenže kvůli karanténě se za psychologem nemohou vydat.

Psychologická poradna Mojra.cz má pro všechny, kteří chtějí své psychické rozpoložení řešit s odborníkem, ale nemohou k němu cestovat, připraven slevový kód KARANTENA ve výši -10 % (platí všechny typy konzultací, mimo zvýhodněných balíčků).

Konzultaci si můžete objednat jednoduše na webu mojra.cz. Pokud máte nějaké dotazy k fungování poradny aj. využijte email: Poradna@mojra.cz nebo telefon +420 731 226 690.

 

Na jejich blogu zveřejnili též zajímavé články, které se vztahují ke koronaviru a jeho vlivu na psychiku. Pokud by Vás toto téma zajímalo, naleznete je pod těmito odkazy:

http://blog.mojra.cz/clanek/koronavirus-jak-psychicky-zvladnout-strach-paniku-a-beznadej

http://blog.mojra.cz/clanek/koronavirus-psychologicka-pomoc-lidem-v-karantene

http://blog.mojra.cz/clanek/koronavirus-jak-posilit-imunitu-vitaminy-nestaci

Tabulka stresu

Karanténa