image

Charitativní akce s nadací DECH ŽIVOTA

05. 08. 2022

Přijďte podpořit zajímavou akci a užít si atraktivní hudební vystoupení

Dovolujeme si všechny pozvat na Charitativní akci s nadací DECH ŽIVOTA, která se bude konat na kolonádě Janských Lázní ve dnech 5. - 6. 8. 2022.

Nejenže podpoříte nadaci, jejíž hlavní náplní je starat se o pacienty s umělou plicní ventilací, ale také si užijete atraktivní hudební vystoupení.

 

O nadaci:

Jsme skupina zdravotnických pracovníků, kteří při svém povolání pečovali, či pečují o kriticky nemocné všech věkových skupin. Našim hlavním cílem je pomoci pacientům na umělé plicní ventilaci při přechodu do domácí péče. Vytváříme komunikační mezičlánek mezi pacienty, lékaři, agenturami domácí péče a firmami dodávajícími technické příslušenství. Náš tým disponuje odbornými koordinátory, kteří jsou denně v terénu, navštěvují pacienty a pomáhají řešit a komunikovat různé situace. Tvoříme komunikační platformu, která zastupuje práva a potřeby pacienta a pomáhá docílit 100% kvalitní zdravotnické péče i v domácím prostředí. Naším cílem je pomoci a usnadnit Vaši obtížnou životní situaci.

 

Akce vznikla spoluprací nadace DUPV-DECH ŽIVOTA, z.ú., Státních léčebných lázní Janské Lázně s.p., Města Janské Lázně a především firmy MARATONSTAV a.s. Úpice a hlavního pořadatele závodu SVĚTOVÉHO POHÁRU V BĚHU DO VRCHU, pana Karla Šklíby.

 

Program 5. 8. 2022

 

   9:30            přednášky o novinkách DUPV v OA Olgy Havlové

14:00             koncert Xindl X

16:00             komentovaná prohlídka města

19:00             koncert světových muzikálových, operních a operetních melodií v podání Olgy Koblížkové - soprán,

                      Dagmar Drechslerové - mezzosoprán a Johanny Hanikové - klavírní doprovod

 

Více informací najdete na plakátku - zde.

 

Přijďte podpořit zajímavou akci a nákupem větrníčků nadaci pomůžete i finančně!