Kino

Telefon a záznamník: 499 875 121 e-mail: kino@janske-lazne.cz

Sledujte program také na Facebooku: https://www.facebook.com/kinovlast.janskelazne

 

V novém

Nouzový stav vyhlášený vládou ČR přinesl vynucenou přestávku v provozu kina, která se však příznivě „sešla“ s realizací projektu „Modernizace hlediště v multifunkčním sále městského kina.“ Na tento projekt obdrželo město Janské Lázně ve dvou etapách, v letech 2019 - 2020, podporu Královéhradeckého kraje formou dotací na individuální účel. V dubnu 2020 pracovníci technických služeb Janské Lázně odstranili ze sálu 230 dřevěných kinosedaček, po 37 letech užívání značně opotřebovaných. Po nutné výměně koberce v sále pak provedla firma HOKO-VH s.r.o. Vlčnov, zhotovitel vybraný na základě výběrového řízení, instalaci 228 moderních kinokřesel, která splňují všechny současné, obecně platné bezpečnostní a požární normy. Kinosál má nyní kapacitu 12 řad po devatenácti pohodlných, celočalouněných místech. Všechny srdečně zveme k návštěvě!

 

 

PROGRAM ZÁŘÍ 2020

Telefon a záznamník: 499 875 121                                 e-mail: kino@janske-lazne.cz

 

2. středa v 19:30         KRYCÍ JMÉNO LEV       Francie  2020  95‘  tit.             

Režie: Ludovic Colbeau-Justin  Hrají: D. Boon, P. Katerine, A. Serra, S. Jouy, …

Upjatý psychiatr Romain je fascinovaný svým novým pacientem Leo Milanem, který o sobě tvrdí, že je mezinárodní agent s krycím jménem Lev. Ale on je přeci jen blázen, ne? No, možná ne… V „belmondovské“ akční komedii je vše, co správná akce potřebuje – skvělí herci, absurdní zápletka, rychlé stroje, krásné ženy, únos i loupež.

Vstupné 110,-                                                              přístupný

 

3. čtvrtek v 19:30         PALM SPRINGS       USA  2020  87‘  tit.

Režie: Max Barbakow   Hrají: A. Samberg, C. Milioti, J.K. Simmons, P. Gallagher, …

Bezstarostný pohodář Nyles se na opulentní kalifornské svatbě kouše nudou. Stejně jako nevázaná a mírně cynická sestra nevěsty Sarah. Když spolu uvíznou v časové smyčce a prožívají ten samý svatební den znovu a znovu, hledají způsoby, jak se zabavit, nebo alespoň nezbláznit. Chytrá i ztřeštěná komedie připomene, že i když zdánlivě na ničem nezáleží, stojí za to zachovat si aspoň trochu lidskosti a lásky.

Vstupné 100,-                                                              do 15 let nepřístupný

 

7. pondělí v 19:30         ŠARLATÁN       ČR, Irsko, Polsko, SR  2020  118‘ 

Režie: Agnieszka Holland   Hrají: I. Trojan, J. Trojan, J. Loj, J. Pokorná, …

Strhující životopisné drama inspirované skutečným příběhem výjimečného muže obdařeného léčitelskými schopnostmi, jenž bez odborného lékařského vzdělání, ale s nevšedním a nevysvětlitelným nadáním a pomocí bylinek léčil nemoci, se kterými si doktoři nevěděli rady. Jeho mimořádné schopnosti však byly vykoupeny bojem s vlastními démony. Léčitelství bylo jeho vnitřní spásou a ochranou před sebou samým…

Vstupné 130,-                                                              do 12  let nevhodný

 

9. středa v 19:30         DÉMON ZATRACENÍ      USA  2020  95‘  tit.                 

Režie: Brett Pierce, Drew T. Pierce   Hrají: J.- P. Howard, P. Curda, J. Jones, Z. Mahler, A. Tesfai, …

Hororový příběh, ve kterém se z lesa mezi lidi vplížilo starobylé zlo, čerstvé kytky v záhonech záhadně vadnou a umírají, místo dítěte najde matka v postýlce několik svázaných suchých větví. Tisíc let stará čarodějnice vylezla ze své skrýše v kořenech stromu. Těžko ji poznáte, může žít v kůži někoho jiného. A živí se výhradně dětmi.

Vstupné 100,-                                                              do 12 let nevhodný

 

10. čtvrtek v 18:00         HURÁ DO DŽUNGLE       Mauricius  2020  88‘  dabing  

Režie: Brent Dawes

Okouzlující animované dobrodružství pro děti i rodiče, ve kterém se jedno poklidné ráno v africké džungli obrátí život zvířat vzhůru nohama. Nejlepší kamarádi, opičák Munki a slonice Chobotka zjistí, že z ničeho nic získali schopnost mluvit lidskou řečí. A velmi brzy odhalí příčinu tohoto zázraku - v džungli přistál zvláštní mimozemšťan!

Vstupné 120,-                                                              přístupný

 

14. pondělí v 19:30         RAOUL TABURIN        Francie  2020  90‘  tit.             

Režie: Pierre Godeau    Hrají: B. Poelvoorde, S. Clément, E. Baer, G. Gadebois,…

Raoul Taburin je oblíbený opravář kol ve vesničce na jihu Francie, který ví o bicyklech první poslední. Jednoho dne sem zavítá fotograf, a ten chce zvěčnit místní obyvatele a vyfotit si i Raoula, špičkového cyklomechanika a opravdového znalce cyklistické duše. Jenže se ukáže, že Raoul skrývá překvapivé tajemství. Půvabná komedie o přátelství, lásce, důvěře i strachu z vlastní slabosti. 

Vstupné 100,-                                                              přístupný

 

16. středa v 19:30         3BOBULE       ČR  2020  103‘                        

Režie: Martin Kopp   Hrají: T. Ramba, K. Hádek, L. Langmajer, M. Roden,…

Volné pokračování letní komedie z prostředí prosluněných moravských vinic. Po mnoha sklizních se Honza a Klára stali majiteli vinařství a rodiči rozpustilých dvojčat. Jenže všední starosti dokážou být úmorné, takže v manželství jim to právě teď moc neklape. Navíc nastává rozhodující čas vinařského roku – vinobraní a po letech se objevil neodolatelný kumpán Jirka.

Vstupné 120,-                                                              přístupný

 

17. čtvrtek v 19:30         FRIDA – VIVA LA VIDA        Itálie  2020  90‘  tit.                 

Režie: Giovanni Troilo    Účinkuje: Asie Argento 

Cesta do srdce Mexika a nitra osobité umělkyně, jejíž díla spojuje bolest a síla i utrpení a láska. V doprovodu italské herečky přibližuje dokumentární film ikonu nezávislosti a ženství, z velké části skrze osobní předměty, její dopisy či deníkové zápisy, na jedné straně jako ženu zmítanou agónií i láskou, na druhé jako malířku osvobozenou od svých tělesných trýzní a hendikepů.

Vstupné 100,-                                                              do 15 let nepřístupný

 

21. pondělí v 19:30         ŠTĚSTÍ JE KRÁSNÁ VĚC       ČR  2020  99‘

Režie: Jiří Diarmaid Novák    Hrají: K. Zima, P. Hřebíčková, J. Dolanský, M. Taclík, …

Výhra balíku peněz v loterii člověku rozhodně změní život. Otázka je, jak… Čenda s Janou jsou nezaměstnaní, Čenda má dluhy a nejčastější návštěvou u nich je exekutor. To ale změní farářem požehnaný loterijní tiket. Nová česká komedie, která otevře dvojici dveře do velkého světa neomezených možností. Nakonec ale oba zjistí, že největší výhrou v životě je láska…

Vstupné 130,-                                                              přístupný

 

22. úterý  v 19:00       CESTOPISNÁ PŘEDNÁŠKA S PROMÍTÁNÍM

Lost Czech Man – Hedvábná Stezka – pěšky a stopem z Evropy do Číny

Cestovatel Martin Půlpán nás provede desítky tisíc kilometrů přes ta nejkrásnější, ale i nejzapadlejší místa na bájné Hedvábné stezce! Vydáme se za dobrodružstvím tisíce kilometrů přes hory, moře i pouště po stopách dávných karavan. Z Turecka až do Číny po zemi a bez letadel! Dozvíte se vše o historii jednotlivých zemí, poznáte spoustu zajímavostí o národech žijících v těch nejzapadlejších koutech světa.

Vstupné 100,-

 

23. středa v 19:30         TENET        USA, VB  2020  150‘  tit.       

Režie: Christopher Nolan    Hrají: J. D. Washington, R. Pattinson, E. Debicki, K. Branagh, …

Hlavní zbraní hrdiny nového akčního sci-fi spektáklu slavného filmového vizionáře je jediné slovo. V temném světě mezinárodní špionáže bojuje o záchranu celého světa. Vydává se na extrémně komplikovanou misi, ve které pro časoprostor neplatí pravidla, tak jak je známe.

Vstupné 120,-                                                              do 12 let nevhodný

 

24. čtvrtek v 18:00         MULAN USA  2020  106‘  dabing       

Režie: Niki Caro     Hrají: Y. Liu, D. Yen, J. Scott Lee, Y. An, …

Nejstarší dcera ctěného bojovníka, zaujme místo svého nemocného otce v císařské armádě. V přestrojení za muže překonává nástrahy, učí se využívat své vnitřní síly a přijímat svůj skutečný potenciál. Rodinný dobrodružný film.

Vstupné 130,- děti do 15 let 110,-                               přístupný

 

29. úterý v 19:30         HAVEL       ČR  2020  100‘                        

Režie: Slávek Horák     Hrají: V. Dvořák, A. Geislerová, M. Hofmann, B. Seidlová,…

Životopisný film se odehrává mezi roky 1968 a 1989 a zachycuje Václava Havla z časů disentu, kdy ještě nebyl slavnou osobností. Soustředí se na jeho bouřlivý osobní život, kterému dominuje boj za pravdu a správnou věc, pronásledování, věznění a také milostné vztahy, vlastní pochyby a humor. V centru všeho je pak neobvyklý a o to silnější vztah s manželkou Olgou.

Vstupné 110,-                                                              do 12 let nevhodný

 

30. středa v 19:30         ŽENSKÁ POMSTA        ČR  2020  88‘                          

Režie: Dušan Rapoš.   Hrají: M. Bočanová, R. Jašków, E. Vejmělková, M. Etzler, …

Na skupinové psychoterapii se setkají tři ženy zralého věku. Liší se sice profesí i povahově, ale mají stejný problém: nevěru manželů, kterým obětovaly desítky – často i nelehkých – let společného života. Spontánně je to sblíží a rozhodnou se, že lepší, než drahé sezení u psychoterapeuta, bude pomsta. S tou si vzájemně pomůžou a pro své nevěrné manžely připraví skutečné peklo na zemi.

Vstupné 110,-                                                              do 12 let nevhodný

Kino hraje 2D projekce se zvukem Dolby Surround 7.1