Kino

Telefon a záznamník: 499 875 121 e-mail: kino@janske-lazne.cz

Sledujte program také na Facebooku: https://www.facebook.com/kinovlast.janskelazne

 

V novém

Nouzový stav vyhlášený vládou ČR přinesl vynucenou přestávku v provozu kina, která se však příznivě „sešla“ s realizací projektu „Modernizace hlediště v multifunkčním sále městského kina.“ Na tento projekt obdrželo město Janské Lázně ve dvou etapách, v letech 2019 - 2020, podporu Královéhradeckého kraje formou dotací na individuální účel. V dubnu 2020 pracovníci technických služeb Janské Lázně odstranili ze sálu 230 dřevěných kinosedaček, po 37 letech užívání značně opotřebovaných. Po nutné výměně koberce v sále pak provedla firma HOKO-VH s.r.o. Vlčnov, zhotovitel vybraný na základě výběrového řízení, instalaci 228 moderních kinokřesel, která splňují všechny současné, obecně platné bezpečnostní a požární normy. Kinosál má nyní kapacitu 12 řad po devatenácti pohodlných, celočalouněných místech. Všechny srdečně zveme k návštěvě!

 

 

 

Na základě Usnesení VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 8.10.2020 č. 996   VE DNECH 12. 10. – 25. 10. 2020 KINO NEHRAJE !

 

PROGRAM ŘÍJEN 2020

Telefon a záznamník: 499 875 121                                 e-mail: kino@janske-lazne.cz

 

1.čtvrtek v 19:30   NOVÍ MUTANTI     USA  2020  95‘  tit.

Režie: Josh Boone   Hrají: M. Williams, A. Taylor-Joy, Ch. Heaton, A. Braga,…

V akčním sci-fi hororu jsou čtyři mladí mutanti drženi v odlehlé nemocnici za účelem psychiatrického pozorování. Když k nim přibyde Danielle "Dani" Moonstarová, začnou se dít zvláštní věci. Pacienty začnou ovládat halucinace a vzpomínky z minulosti. Nepotrvá dlouho a jejich mutantní schopnosti - a vzájemné přátelství - podstoupí zkoušku, při které budou muset svést bitvu o to, aby vyvázli živí.

Vstupné 100,-                                                              do 12 let nevhodný

 

5.pondělí v 19:30   BOURÁK     ČR  2020  110‘

Režie: Ondřej Trojan   Hrají: I. Trojan, K. Boková, V. Marková, J. Macháček,…

Příběh černé komedie se odehrává v imaginárním městě na severu Čech, kde se po revoluci vyrojily herny, kasina a šlapky. V jednom z nonstopů pracuje Kamila, osmnáctka, která už má života ve městě, kde chcípnul pes, plné zuby. A ještě víc ji štve vlastní rodina. Odevzdaná matka a otec, zastydlý puberťák s otřískaným růžovým Cadillacem, který chodí trsat rock and roll …

Vstupné 100,-                                                              do 12 let nevhodný

 

7.středa v 19:30   KRAJINA VE STÍNU     ČR  2020  135‘

Režie: Bohdan Sláma   Hrají: M. Borová, S. Majer, B. Poláková, C. Kassai,…

Historické drama je kronikou lidí a jedné malé vesnice v pohraničí vláčené dějinami třicátých, čtyřicátých a padesátých let minulého století. Život ve vsi probíhal vždy v pospolitosti, v těžkých podmínkách bylo pro všechny důležité zasadit, sklidit, přežít zimu a vychovat děti. Do každodenního života lidí ale zasáhla historie a s ní také bezpráví, lidské slabosti a násilí. Ze sousedů se v takovém okamžiku mohou stát i vrazi…

Vstupné 120,-                                                              do 15 let nepřístupný

 

8.čtvrtek v 18:00   PRINCEZNA ZAKLETÁ V ČASE     ČR  2020  112‘

Režie: Petr Kubík   Hrají: N. Germani, E. Křenková, M. Lambora, M. Dejdar,…

Princeznu Ellenu od narození provází příslib mocné kletby, která se má naplnit v den jejích dvacátých narozenin, jakmile zapadne slunce. Avšak ve chvíli, kdy zajde poslední sluneční paprsek a vše se zdá ztraceno, princezna zjišťuje, že zůstala uvězněná v čase. Aby zachránila své království i sebe samotnou, musí v sobě nalézt odvahu a čisté srdce a dávné kletbě se jednou provždy postavit.

Vstupné 110,-                                                              přístupný

 

12.pondělí v 19:30   BÁBOVKY     ČR  2020  97´

Režie: Rudolf Havlík   Hrají: O. Vetchý, L. Vlasáková, J. Plodková, M. Taclík,…

Příběhy hrdinů nové komedie nám ukáží, že některá setkání dokáží navěky změnit život. Všichni jsme totiž součástí té nejsložitější sítě, která je utkána z emocí, mezi nimiž nechybí humor, ironie, bolest, napětí a pochopitelně i láska a vášeň. Film mapuje současné partnerské i rodinné vztahy, ukazuje zábavné a trefné situace z každodenního života, které zná každý z nás.

Vstupné 130,-                                                              do 12 let nevhodný

 

14.středa v 19:30   DISCO     Norsko  2019  94´  tit.

Režie: Jorunn Myklebust Syversen   Hrají: J. Frida, K. O. Skjeldal, N. C. Broch,…

Drama o dívce, která hledá sama sebe. Navenek hvězda a vzor, uvnitř ale křehká bytost podléhající tlaku rodiny i vrcholového sportu. Zoufalství zavede dospívající Mirjam do náruče nové kongregace, která pod konzervativním zevnějškem maskuje temné kultické jádro. Netradiční film o dospívání, přijetí sebe sama, fanatismu a bizarních formách spirituality v éře sociálních sítí.

Vstupné 100,-                                                              do 12 let nevhodný

 

15.čtvrtek v 19:30   PRAVDA     Francie, Japonsko  2020  106‘  tit.

Režie: Hirokazu Kore'eda   Hrají: C. Deneuve, J. Binoche, E. Hawke, L. Sagnier,…

Komedie zachycuje třaskavé setkání scénáristky Lumir se svou matkou, slavnou francouzskou herečkou Fabienne. Návštěva dcery u matky se neplánovaně prodlouží a na obě hrdinky dolehne tlak nikdy nevyřčených křivd a bolestí z minulosti. Pro Fabienne to ale není jen cesta sbližování se s dcerou, je to i učení se pokoře a úcty k ostatním lidem.

Vstupné 110,-                                                              přístupný

 

19.pondělí v 19:30   ŽALUJI!     Francie, Itálie  2019  132‘  tit.

Režie: Roman Polanski   Hrají: J. Dujardin, L. Garrel, E. Seigner, M. Amalric,…

Historické drama o neprávem obviněném muži. Mladý a nadějný důstojník Alfred Dreyfus byl roku 1895 označen za německého špiona a odsouzen na doživotí. Svědkem jeho ponížení je mimo jiné i Georges Picquart, který je povýšen na vedoucí pozici jednotky armádní kontrarozvědky, jež Dreyfuse dopadla. Ten je postupně vtažen do nebezpečného labyrintu přetvářky a korupce, který ohrožuje jeho čest i život.

Vstupné 100,-                                                              do 12 let nevhodný

 

21.středa v 19:30   ŠARLATÁN      ČR, Irsko, Polsko, SR  2020  118‘

Režie: Agnieszka Holland   Hrají: I. Trojan, J. Trojan, J. Loj, J. Pokorná, …

Strhující životopisné drama inspirované skutečným příběhem výjimečného muže obdařeného léčitelskými schopnostmi, jenž bez odborného lékařského vzdělání, ale s nevšedním a nevysvětlitelným nadáním a pomocí bylinek léčil nemoci, se kterými si doktoři nevěděli rady. Jeho mimořádné schopnosti však byly vykoupeny bojem s vlastními démony.

Vstupné 110,-                                                              do 12 let nevhodný

 

22.čtvrtek v 18:00   DĚDA, POSTRACH RODINY     USA  2020  94‘  dabing

Režie: Tim Hill   Hrají: R. De Niro, U. Thurman, J. Seymour, Ch. Walken,…

Rodinná komedie, ve které malý Peter nachystá na svého dědu sérii mistrně naplánovaných naschválů, protože obsadil jeho dětský pokoj. Ale tenhle děda je z tvrdého těsta, přijme válečný stav jako výzvu a pustí se do boje. Akci střídá protiakce, na jeden zákeřný naschvál je tu hned odpověď, po jednom šíleném nápadu na jedné straně přichází ještě bláznivější jako pomsta.

Vstupné 110,-                                                              přístupný

 

26.pondělí v 19:30   LOLA     Francie, Belgie  2019  87‘  tit.

Režie: Laurent Micheli    Hrají: B. Magimel, S. Outalbali, J. Zagba, A. Valcke,…

Být svobodná a na nikom závislá je životním krédem dospívající Loly. Její představa však naráží na maloměšťáckou povahu otce. Skutečnost je ale složitější. Ve chvíli, kdy se Lola postaví za sebe, přestává pro otce existovat. Světy obou hrdinů se opět prolnou se zprávou o úmrtí jejich milované matky a manželky. Vydejte se na cestu za odpuštěním v emocemi nabité road movie.

Vstupné 90,-                                                                 přístupný

 

27.úterý v 19:30   VYŠINUTÝ     USA, VB  2020  90‘  tit.

Režie: Derrick Borte   Hrají: R. Crowe, C. Pistorius, J. Simpson, G. Bateman,…

Psychologický thriller zkoumá křehkou rovnováhu současné společnosti a dovádí agresi za volantem k naprosto nepředvídatelnému a děsivému vyústění. Rachel jede pozdě do práce a na semaforu se dostane do ostré hádky s jiným řidičem, který má ze svého dosavadního života pocit bezmoci a připadá si všemi přehlížený. Následuje nebezpečná hra kočky s myší...

Vstupné 100,-                                                              do 15 let nepřístupný

 

29.čtvrtek v 19:30   KAREL     ČR  2020  127‘

Režie: Olga Malířová Špátová

Celovečerní dokument přináší ojedinělý pohled do soukromí a do duše Karla Gotta. Renomovaná režisérka natáčela s Karlem Gottem po dobu celého jednoho roku a díky jeho upřímné otevřenosti vznikl nezvykle osobní až intimní pohled na život slavného zpěváka, jaký se doposud široké veřejnosti, ani jeho skalním příznivcům, nenaskytl. Zároveň v něm nechybí Gottův nadhled a humor.

Vstupné 130,-                                                              přístupný

 

Kino hraje 2D projekce se zvukem Dolby Surround 7.1