Kino

Kino NEHRAJE z důvodu vyhlášeného nouzového stavu.

 

BŘEZEN 2020
Telefon a záznamník: 499 875 121 e-mail : kino@janske-lazne.cz

Sledujte program také na Facebooku: https://www.facebook.com/kinovlast.janskelazne

2. pondělí v 19:30 MALÉ ŽENY    USA 2020 135‘ tit.
Režie: Greta Gerwig  Hrají: T. Chalamet, Ch. Cooper, L. Dern, L. Garrel,…
Romantický historický film nově zpracovává oblíbený příběh sester Marchových – čtyř mladých žen, z nichž každá je odhodlaná prožít život podle svého. Vypráví o sourozenecké lásce a vztazích, ale také o dospívání a je do značné míry velice aktuální, neboť dívky řeší stejné problémy jako současní dospívající.
Vstupné 100,- přístupný

4. středa v 19:30 FANTASY ISLAND    USA 2020 109‘ tit.
Režie: Jeff Wadlow  Hrají: M. Pe?a, Maggie Q, L. Hale, A. Stowell,…
V hororovém příběhu z luxusního, leč odlehlého tropického rezortu, charismatický pan Roarke mění tajné sny svých šťastných hostů ve skutečnost. Když se však fantazie stanou noční můrou, musí hosté záhadu ostrova vyřešit, aby si útěkem zachránili život.
Vstupné 110,- do 15 let nepřístupný

5. čtvrtek v 19:30 KRÁLÍČEK JOJO    ČR, Nový Zéland 2020 108‘ tit.
Režie: Taika Waititi  Hrají: R. Griffin Davis, S. Johansson, T. McKenzie, T. Waititi,…
Satirická komedie z doby druhé světové války s osobitým stylem humoru. Jojo jako správný malý kluk má spoustu kamarádů v Hitlerjugend, největšího přítele Yorkiho a pak ještě jednoho kamaráda imaginárního - Adolfa Hitlera, který mu radí v různých životních situacích. Zlom v Jojově životě nastane v okamžiku, kdy zjistí, že jeho maminka ukrývá v podkroví židovskou dívku.
Vstupné 120,- přístupný

9. pondělí v 19:30 MODELÁŘ    ČR 2020 110‘
Režie: Petr Zelenka  Hrají: K. Hádek, J. Mádl, V. Khek Kubařová, Z. Fialová,…
Psychologický příběh dvou kamarádů, kteří provozují prosperující půjčovnu dronů, se odehrává v současné Praze. Drony jsou pro bývalé spolužáky ze střední školy propustkou do mnoha oblastí lidského konání, kam by se jinak nepodívali. Když se však jeden z hrdinů rozhodne využít dron k něčemu úplně jinému, situace ve firmě se začne komplikovat.
Vstupné 100,- do 12 let nevhodný

11. středa v 19:30 BIRDS OF PREY (Podivuhodná proměna Harley Quinn)    USA 2020 109‘ dabing
Režie: Cathy Yan  Hrají: M. Robbie, M. E. Winstead, J. Smollett-Bell, E. McGregor,…         
Po rozchodu s Jokerem se Harley Quinn spojí s dalšími superhrdinkami, aby společně zachránily malou dívku z rukou obávaného narcistického padoucha jménem Black Mask. Správná psychoušská jízda dobrodružným akčním krimifilmem může začít!
Vstupné 110,- do 15 let nepřístupný

12. čtvrtek v 18:00 TLAPKOVÁ PATROLA: VŽDY VE STŘEHU    Kanada 2020 68‘ dabing
Režie: Charles E. Bastien
Kluk Ryder a jeho psí záchranářský tým nikdy neví, jaký úkol jim nový den v Adventure Bay přinese. Jsou ale vždy ve střehu a díky tomu pro ně žádný problém není příliš velký. Dokonce ani ve chvíli, kdy se před největším automobilovým závodem zraní jejich oblíbený jezdec. Animovaný film pro celou rodinu.
Vstupné 110,- přístupný

16. pondělí v 19:30 V SÍTI    ČR 2020 101‘
Režie: Vít Klusák, Barbora Chalupová
3 herečky, 3 pokojíčky, 10 dní a 2458 sexuálních predátorů. Radikální experiment otevírá tabuizované téma zneužívání dětí na internetu. Tři dospělé herečky s dětskými rysy se vydávají na sociální sítě, aby v přímém přenosu prožily zkušenost dvanáctiletých dívek online. Ve věrných kopiích dětských pokojů chatují a skypují s muži, kteří je na netu aktivně vyhledali a oslovili. Strhující dokumentární film.
Vstupné 100,- do 15 let nepřístupný

18. středa v 19:30 VOLÁNÍ DIVOČINY    USA 2020 110‘ tit.
Režie: Chris Sanders  Hrají: H. Ford, D. Stevens, O. Sy, K. Gillan, …
Adaptace legendárního románu Jacka Londona přináší dobrodružný příběh odvážného psa Bucka a jeho nového přítele v časech zlaté horečky na Klondiku. Díky své nezlomné vůli dokáže Buck přežít v drsných podmínkách a po boku samotářského dobrodruha Johna nachází zalíbení v novém a svobodném životě.
Vstupné 130,- přístupný

19. čtvrtek v 19:30 VLASTNÍCI    ČR 2019 96‘
Režie: Jiří Havelka  Hrají: T. Ramba, V. Kotek, D. Havlová, J. Lábus,…
Komedie pro ty, kdo to nezažili. Drama pro ty, kdo tím žijí. Hrdinům patří byty v jednom postarším činžovním domě, a právě mají společnou schůzi, na které se musí dohromady na mnohém dohodnout a rozhodnout. Najdou se mezi nimi idealisté, kteří jednají ve prospěch celku, jsou zde i vypočítaví prospěcháři nebo dokonce rafinovaní manipulátoři…
Vstupné 110,- do 12 let nevhodný

23. pondělí v 19:30 DARIA    ČR 2020 89‘
Režie: Matěj Pichler  Hrají: J. Nosek, K. Miklasová, P. Delag, J. Schmitzer,…
Mysteriózní, výtvarně stylizovaný thriller o tenké hranici mezi realitou a fabulací, šílenstvím a normálností, sugescí a manipulací, ale také o strachu a odvaze. Reflexe současných problémů a nevyhnutelnosti vlivu mocných přináší otázku, zda má v dnešní době člověk kontrolu nad svým životem, nebo svoboda nikdy nebyla tak nejasná?
Vstupné 100,- do 15 let nepřístupný

25. středa v 19:30 1917    USA, VB 2020 119‘ tit.
Režie: Sam Mendes   Hrají: G. MacKay, D.-Ch. Chapman, C. Firth, B. Cumberbatch,…
Na sklonku jednoho z největších válečných konfliktů všech dob dostali dva mladí britští vojáci Schofield a Blake zdánlivě nesplnitelný úkol. V nervy drásajícím závodě s časem musí zdolat nepřátelské území a doručit zprávu, která má zabránit smrtícímu útoku na stovky vojáků - mezi ohroženými je i Blakeův bratr. Epický příběh z první světové války získal letos 3 Oscary.
Vstupné 120,- do 15 let nepřístupný

26. čtvrtek v 18:00 FRČÍME    USA 2020 112‘ dabing
Režie: Dan Scanlon
Animovaný rodinný film nás zavede do světa fantazie, v němž se představí dva elfští teenageři, kteří se vydají na pozoruhodnou výpravu, aby zjistili, zda ve světě zůstalo aspoň kousek toho magického…
Vstupné 120,- děti do 15 let 100,- přístupný

30. pondělí v 19:30 3BOBULE    ČR 2020 103‘
Režie: Martin Kopp  Hrají: T. Ramba, K. Hádek, L. Langmajer, M. Roden,…
Volné pokračování letní komedie z prostředí prosluněných moravských vinic. Po mnoha sklizních se Honza a Klára stali majiteli vinařství a rodiči rozpustilých dvojčat. Jenže všední starosti dokážou být občas úmorné, takže v manželství jim to právě teď moc neklape. Navíc nastává rozhodující čas vinařského roku – vinobraní a po letech se objevil neodolatelný kumpán Jirka.
Vstupné 120,- přístupný

 

Kino hraje 2D projekce se zvukem Dolby Surround 7.1

Projekt DIGITALIZACE kina Vlast Janské Lázně se uskutečnil s podporou STÁTNÍHO FONDU KINEMATOGRAFIE